Nejčastěji kladené otázky ohledně služby Nobox:

Co je Nobox?

Nobox je systém, skrze který můžete získat svůj aktivační klíč ke hře.

 

Jak aktivovat hru pomocí systému Nobox?​

Pokud zatím nemáte vlastní účet, můžete si ho pomocí možnosti „Jsem zde poprvé“ založit. Zadejte svou e-mailovou adresu, vytvořte heslo k účtu (minimálně 7 znaků) a klikněte na tlačítko „Potvrdit“. Na e-mailovou adresu vám bude zaslán e-mail s odkazem, s jehož pomocí je třeba vaši registraci potvrdit. Pokud vám takový e-mail nedorazí, podívejte se, zda neskončil ve složce s nevyžádanou poštou. Uvedený odkaz vás přenese na přihlašovací stránku, kde zadáte dříve uvedenou e-mailovou adresu a heslo. Poté vyberte možnost „Zadat kód“ a zadejte svůj kód nobox, načež již získáte samotný kód pro hru – ten vám přijde v samostatném e-mailu poté, co kliknete na tlačítko „Poslat na mou e-mailovou adresu“.

Pokud si koupíte další hru, kterou je třeba stáhnout s využitím našeho systému, můžete ji přiřadit ke stejnému účtu. V takovém případě se stačí pomocí e-mailové adresy a hesla přihlásit k účtu v sekci „Již mám účet“. Pokud si heslo nepamatujete, můžete ho pomocí následujícího odkazu resetovat:

https://nobox.cz/resetting/request

Po přihlášení k účtu vyberte v nabídce možnost „Zadat kód“, poté do vymezeného pole zadejte kód a klikněte na „Potvrdit“.

 

Zakoupil jsem další hru s Nobox klíčem. Jak jí aktivuji?

Pokud zakoupíte další hru s Nobox klíčem, tak jí můžete aktivovat na stejnou e-mailovou adresu, kterou jste použili dříve. Přihlaste se v sekci „již mám účet“ pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla. Pokud si heslo nepamatujete, tak můžete použít funkci „reset hesla“. Po přihlášení k Vašemu Nobox účtu klikněte na možnost „zadat nový klíč“ a vložte další Nobox klíč.

 

Zapomněl jsem své heslo.

Klikněte na možnost „nepamatuji si své heslo“ a zadejte e-mailovou adresu, kterou jste použili při zadání prvního Nobox klíče. Obdržíte e-mail s odkazem pro změnu Vašeho hesla. Po jeho otevření Vám bude umožněno nastavit si nové heslo.

 

Jak změnit své heslo?

Přihlaste se k Vašemu Nobox účtu a klikněte na „změnit údaje“. Zadejte své staré i nové heslo a klikněte na „potvrdit“

 

Mohu aktivovat dvě stejné hry na jeden Nobox účet?

Bohužel služba Nobox neumožňuje aktivaci dvou (nebo více) identických kopií her na jeden účet.

 

Jak aktivovat a stáhnout hru ze služby Steam?

Po aktivaci Nobox klíče obdržíte Steam klíč, který je třeba aktivovat ve službě Steam. Otevřete Steam aplikaci, klikněte na ikonu „plus“ (levý dolní roh), zde zvolte „aktivovat produkt ve službě Steam“. Vložte Steam klíč, klikněte na „další“ pro aktivování a stažení hry.